Automotive software solutions

Komplexní řešení
pro prodej autodílů

Professional sw and hw suppliers

Software a hardware řešení

About Nextis

Kdo jsme

Naše společnost byla založena v roce 1999, a sídlí v Ostravě v České republice. Od prvního okamžiku se specializujeme na softwarová řešení pro distributory autodílů a při letmém pohledu na „informace v číslech“ níže, můžete vidět, že jsme za tu dobu ušli řádný kus cesty …

tisíc příchozích objednávek každý den

miliónů aktualizací položek týdně

zemí, ve kterých jsme s našimi zákazníky

miliarda Euro je roční obrat přes naše produkty

tisíc databázových operací každou sekundu

zemí, kde aktuálně přímo dodáváme naše řešení

SEO friendly • Responzive • Maintenance

Eshop Nextis

Nejlepší cesta, jak posunout Vaše on-line podnikání v autodílech na zcela novou úroveň. Samozřejmostí je plná integrace databází TecDOC, TecRMI, Laximo (VIN) a dalších. Pomocí API jej lze také propojit se systémy třetích stran. Přirozeně podporuje B2B i B2C způsob provozu, je responzivní a je bezpochyby nejvíce uceleným e-commerce řešením, které lze v rámci Evropského trhu získat.

dashboard • logistic • pbx

ERP Nextis

Komplexní informační, prodejní a skladový systém, od základu vyvinutý pro obchodování s autodíly. Umí vše, co můžete v dnešní době potřebovat a zahrnuje nespočet specializovaných funkcí jako například pokročilé řízení skladů, nástroje pro optimalizaci zásob, přímou integraci TecDOC, hi-tech logistický modul, propojení s PBX a mnoho dalších. Poskytuje také přímé propojení s většinou významných evropských dodavatelů prostřednictvím EDI, disponuje vysokou úrovní automatizace obchodních procesů a je plně kompatibilní s celým ekosystémem Nextis. V rámci možností rozšíření je k dispozici také API (application interface) a SDK (software developers kit).

VÝHODY Nextis

Proč zvolit
Nextis?

Napsali o nás

Úspěch naší společnosti stojí na dvou pilířích – silný a efektivní tým našich zaměstnanců a úzká spolupráce se společnosti Nextis. Začít využívat všechny produkty Nextis bylo jedním z nejlepších rozhodnutí která jsme kdy učinili. Po mnoha letech kvalitní spolupráce můžeme jednoznačně říci, že Nextis pro nás není jen dodavatelem softwarových řešení, ale vnímáme jej jako nedílnou součást naší společnosti.

Marek Bochníček
J+M Autodíly

Napsali o nás

NextIS is not just an automotive eshop software provider. They are a dear and close partner with very modern and comprehensive expertise and professional dedication in what they are making. We have all our trust on them.

Kaloyan Atanasov
AutoPlus
Sofia, Bulgaria

Získáte nepřeberné množství funkcionalit, založených a vyvinutých na na zkušenostech stovek našich zákazníků z různých zemí, kteří prodávají autodíly. Stejně jako Vy.

Naše úzké zaměření se pouze na trh s autodíly v důsledku znamená, že neplýtváme energií a prostředky na nic jiného a vše investujeme do neustálého zlepšování se v tomto oboru.

nebudete muset pracně vysvětlovat každý svůj požadavek pracovníkům jiných firem, které nemají ani elementární představu jak se obchoduje s autodíly.

Získáte přístup k nejvíce ucelenému balíku produktů, které pokrývají kompletní řetězec od výrobce dílu až ke koncovému zákazníkovi.

Budete spolupracovat s nejzkušenějším týmem v rámci Evropského trhu s autodíly.

Budete spolupracovat se super-stabilním týmem. Fluktuace zaměstnanců za posledních 5 let je u nás méně než 1%.

Budete moci využít množství našich praktických zkušeností a znalostí pro vylepšení Vašich obchodních procesů.

Rozumíme našim zákazníkům

Technická podpora

Naši skvěle vyškolení odborníci jsou vždy připraveni Vám odborně poradit s Vašimi požadavky nebo přáními.

+420 556 621 300

Klientská zóna

Komunikujte s odborníky naší uživatelské podpory pohodlně, přehledně a snadno.

Zadávejte Vaše požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, mějte neustále perfektní přehled o průběhu a stavu zpracování Vašich požadavků včetně kompletní historie naší vzájemné spolupráce.

© 2008 - 2019, Nextis, s.r.o., všechna práva vyhrazena.