Partneři

TecAlliance

TecAlliance je evropským lídrem na trhu elektronické distribuce databází k identifikaci jednotlivých náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily.

CALL US
Společnost CALL US s.r.o. je dodavatelem skladového systému APSi se specializací na prodej autodílů. Tento skladový software je plně kompatibilní s internetovým obchodem Nextis s integrovaným katalogem TecDoc® a je dostupný za velmi konkurenceschopnou cenu. Produkty CALL US (APSi) jsou určeny pro malé a střední zákazníky z České a Slovenské republiky.
ALLSTAR TRADING
Společnost ALLSTAR TRADING s.r.o. je největším distributorem dílů alternátorů a startérů v České republice. Zároveň společnost prostřednictvím Nextis poskytuje unikátní katalog pro vyhledávání dílů alternátorů a startérů a vyhledávání jednotek. Katalog dílů ALLSTAR je poskytován zdarma zákazníkům Nextis spolupracujícím s tímto dodavatelem v rámci produktů Nextis.

ACCESSDATA

Ať už jde o vyšetřování, soudní spory nebo dodržování předpisů, AccessData nabízí špičková řešení, která vám dají sílu ve forenzní vědě. Již 30 let spolupracuje AccessData s více než 130 000 klienty ve vládních agenturách, korporacích a právních firmách po celém světě na řešení jejich jedinečných potřeb shromažďování a analýzy dat.

COMPELSON

Společnost Compelson Labs, založená v roce 1991, je známá svými průkopnickými produkty, jako je MOBILedit, které v současnosti používají miliony uživatelů po celém světě pro mnoho telefonních operací. Naše znalosti a zkušenosti sahají až na hranice technologických možností.

MAXQDA

MAXQDA je profesionální software pro kvalitativní a smíšenou analýzu dat s identickými verzemi pro Windows a Mac. MAXQDA vám může pomoci se systematickou analýzou a interpretací vašich dat. Analyzujte rozhovory, články, mediální klipy, Twitter tweety, průzkumy, cílové skupiny a další. Vytvořte systém kategorií a označte důležité informace ve svých datech pomocí různých kódů pomocí flexibilních a výkonných funkcí kódování MAXQDA.

ACI – Auto Components International
ACI je jedním z předních dodavatelů karosářských dílů na českém a slovenském trhu. S Nextis poskytuje ACI komplexní katalog pro pohodlné a přesné vyhledávání dílů karoserie pro všechny typy automobilů. Katalog dílů karoserie ACI je poskytován ZDARMA klientům Nextis spolupracujícím s tímto významným dodavatelem.

MOTOFOCUS

MotoFocus.eu je informačně-analytický portál zabývající se aftermarketem s náhradními díly. Přináší vám aktuální tržní informace o produktech, distributorech, dovozcích a legislativě.

ESO9

ESO9 international is a leading IT supplier in the Czech Republic and Slovakia. It also offers a solution tailored to the legislative conditions of Hungary or Poland. ESO9 international provides its customers with a strong background in the area of development, implementation and services related to their own information system ESO9.

BELKASOFT

Belkasoft je výrobce forenzního softwaru. Produkty Belkasoft jsou nabízeny expertům na bezpečnost IT a forenzním vyšetřovatelům. Produkty jsou určeny k okamžitému použití po vybalení bez speciálních dovedností potřebných pro obsluhu.

OXYGEN FORENSICS

Světový lídr v oblasti pokročilých forenzních nástrojů pro mobilní aplikace. Společnost přináší univerzální forenzní řešení pokrývající nejširší škálu mobilních zařízení využívajících operační systémy jako Android, iOS, Blackberry, Windows Phone, Symbian a další.

NITROKEY

Nitrokey je malé a přenosné řešení pro bezpečnost Vašich dat na fyzickém USB nosiči. Nitrokey chrání vaše emaily, soubory, pevné disky, certifikáty pro servery a online účty vysoce zabezpečeným hardwarem a komplexním softwarem.

Jak se stát partnerem?

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a pokud sdílíme stejné hodnoty, můžeme vytvořit silné a oboustranně výhodné partnerství, které vám umožní být součástí perspektivního podnikání.

© 2008 - 2021, Nextis, s.r.o., All Rights Reserved