TecAlliance

TecAlliance je propojení několika vekých společností, TecDoc Informations System GmbH, AuDaCon AG a TecCom GmbH, Caruso, Headline. Skupina TecAlliance vznikla 1 července 2013.

TecAlliance je lídrem na evropských trzích v oblasti distribuce databází v elektronické podobě pro potřeby identifikace jednotlivých náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily.

TecAlliance poskytuje vždy aktuální a široký rozsah údajů, který přichází přímo od výrobců náhradních dílů v podobě strukturovaného katalogu (TecDoc). Distribuce údajů probíhá dvěma způsoby, v offline podobě pomocí souborů a pomocí webové služby online.

Společnost TecAlliance se také specializuje na poskytování servisních dat pro všechny typy vozidel, která probíhá pod značkou TecRMI (dříve AuDaCon AG). Data TecRMI jsou k dispozici v 15 jazycích.

V současné době IT pokrok v automobilových službách vyžaduje, aby automobilové servisy disponovaly specializovanými diagnostickými přístroji, ale také aby měly vždy aktuální informace o servisu a opravách jednotlivých vozidel. Všechna tato data jsou obsažena v balíčcích služeb TecRMI, které jsou integrovány do produktů Nextis.

TecCom/TecOrder je zodpovědný za proces automatizace objednávání zboží a zpracování dokumentů přímo od výrobců náhradních dílů, jako je np. Bosch, TRW, Valeo. Vše se odehráva online, což výrazně šetří čas při přístupu k informacím.
Skupina TecAlliance působí na trhu již více než 20 let. V současné době zaměstnává více než 550 lidí a databáze je dodávána ve více než 140 zemích na 6 různých kontinentech. Katalog TecDoc dnes zahrnuje více než 700 výrobců náhradních dílů, což dává dohromady více než 6,5 milionu výrobků a 3,9 milionu návodů pro opravy.
Nextis je partnerem a zároveň prodejcem produktů TecAlliance v mnoha zemích. Integrace tak velké databáze je klíčová pro úspěch našich produktů a úspěch našich klientů. Nextis integruje data TecAlliance offline i online a poskytuje automatické aktualizace na straně zákaznických databází.
Jsme integrátorem a partnerem TecAlliance. Díky tomu je každý náš zákazník v automobilovém průmyslu schopen dostávat specializovaná data, která integrujeme w moderní podobě. Pokud Vás zajímá, jak získat údaje a specializovaný produkt, využijte naši pomoc. Poskytneme Vám veškeré potřebné informace.
kontakt
Jarek Borowiec
+420 777 454 470
sales@nextis.cz

Máte dotazy?

© 2008 - 2023, Nextis, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.