PARTNERs

TecAlliance

TecAlliance je lídrem na evropských trzích v oblasti distribuce databází v elektronické podobě pro potřeby identifikace jednotlivých náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily.
CALL US

Společnost CALL US s.r.o. je dodavatel skladového systému APSi, specializovaného na prodej autodílů. Tento skladový software je plně kompatibilní s internetovým obchodem Nextis s integrovaným katalogem TecDoc® a je k dispozici za velmi výhodnou cenu. Produkty CALL US (APSi) jsou určeny pro menší a střední zákazníky z České a Slovenské republiky.

ALLSTAR TRADING
Společnost ALLSTAR TRADING s.r.o. je největším distributorem náhradních dílů do alternátorů a startérů v české republice. Zároveň tato společnost poskytuje prostřednictvím produktů Nextis zcela unikátní katalog pro vyhledávání náhradních dílů do alternátorů a startérů a vyhledávání celků. Katalog dílů ALLSTAR je v rámci produktů Nextis poskytován ZDARMA všem klientům, spolupracujícím s tímto dodavatelem.

ACCESSDATA

Ať už jde o vyšetřování, soudní spory nebo dodržování předpisů, AccessData nabízí špičková řešení, která vám dávají moc ve forenzních vědách. Společnost AccessData za dobu 30-ti let spolupracovala s více než 130 000 klienty ve vládních agenturách, korporacích a advokátních kancelářích po celém světě, aby se zaměřili se na své jedinečné potřeby sběru dat a analýzy.

COMPELSON

Společnost Compelson Labs byla založena roku 1991 a je známá svými průkopnickými produkty, jako je MOBILedit, momentálně používaný milióny uživatelů po celém světě pro mnoho úkonů týkajících se telefonů. Naše znalost a zkušenosti jdou až k hranicím technologických možností.

MAXQDA

MAXQDA is a professional software for qualitative and mixed methods data analysis with identical versions for Windows and Mac. MAXQDA can help you with systematic analysis and interpretation of your data. Analyze interviews, articles, media clips, Twitter tweets, surveys, focus groups, and more. Develop a system of categories and mark important information in your data with different codes using MAXQDA flexible and powerful coding features.

ACI – Auto Components International
Společnost ACI je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů karosářských dílů na Českém a Slovenském trhu. Společnost ACI poskytuje prostřednictvím produktů Nextis obsáhlý katalog pro pohodlné a přesné vyhledávání karosářských dílů na všechny typy vozů. Katalog karosářských dílů ACI je v rámci produktů Nextis poskytován ZDARMA všem klientům, spolupracujícím s tímto významným dodavatelem.

MOTOFOCUS

MotoFocus.eu je informačně-analytický portál zabývající se aftermarketem s náhradními díly. Přináší Vám aktuální informace z trhu o výrobcích, distributorech, dovozcích a legislativě.

ESO9

ESO9 international je předním dodavatelem informačních technologií v České republice a na Slovensku. Nabízí rovněž řešení přizpůsobené na legislativní podmínky Maďarska či Polska. ESO9 international poskytuje svým zákazníkům silné zázemí v oblasti vývoje, implementace a služeb souvisejících s vlastním informačním systémem ESO9.

BELKASOFT

Belkasoft je výrobce forenzního software. Produkty Belkasoft jsou nabízeny IT odborníkům na bezpečnost a forenzním vyšetřovatelům. Produkty jsou určeny k použití ihned po vybalení z krabice bez zvláštních dovedností potřebných k obsluze.

OXYGEN FORENSICS

Světový lídr v oblasti pokročilých forenzních nástrojů pro mobilní aplikace. Společnost přináší univerální forenzní řešení pokrývající nejširší spektrummobilních zařízení používajících operační sytémey jako Android, iOS,Blackberry, Windows Phone, Symbian a jiné.

NITROKEY

Nitrokey je malé a přenosné řešení pro bezpečnost Vašich dat na fyzickém USB nosiči. Nitrokey chrání vaše emaily, soubory, pevné disky, certifikáty pro servery a online účty vysoce zabezpečeným hardwarem a komplexním softwarem.

How to become a partner?

In case of your interest to become our partner and if we share the same values, we shall create a strong and mutually profitable partnership that allows you to participate in the perspective business.

© 2008 - 2021, Nextis, s.r.o., All Rights Reserved