PARTNERs

TeccAlliance
TecAlliance je lídrem na evropských trzích v oblasti distribuce databází v elektronické podobě pro potřeby identifikace jednotlivých náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily.
HaynesPro

HaynesPro je špičkovým poskytovatelem servisních dat pro opravy motorových vozidel a je jedním z lídrů Evropského trhu.

CALL US

Společnost CALL US s.r.o. je dodavatel skladového systému APSi, specializovaného na prodej autodílů. Tento skladový software je plně kompatibilní s internetovým obchodem Nextis s integrovaným katalogem TecDoc® a je k dispozici za velmi výhodnou cenu. Produkty CALL US (APSi) jsou určeny pro menší a střední zákazníky z České a Slovenské republiky.

ALLSTAR TRADING
Společnost ALLSTAR TRADING s.r.o. je největším distributorem náhradních dílů do alternátorů a startérů v české republice. Zároveň tato společnost poskytuje prostřednictvím produktů Nextis zcela unikátní katalog pro vyhledávání náhradních dílů do alternátorů a startérů a vyhledávání celků. Katalog dílů ALLSTAR je v rámci produktů Nextis poskytován ZDARMA všem klientům, spolupracujícím s tímto dodavatelem.

ACCESSDATA

Ať už jde o vyšetřování, soudní spory nebo dodržování předpisů, AccessData nabízí špičková řešení, která vám dávají moc ve forenzních vědách. Společnost AccessData za dobu 30-ti let spolupracovala s více než 130 000 klienty ve vládních agenturách, korporacích a advokátních kancelářích po celém světě, aby se zaměřili se na své jedinečné potřeby sběru dat a analýzy.

COMPELSON

Společnost Compelson Labs byla založena roku 1991 a je známá svými průkopnickými produkty, jako je MOBILedit, momentálně používaný milióny uživatelů po celém světě pro mnoho úkonů týkajících se telefonů. Naše znalost a zkušenosti jdou až k hranicím technologických možností.

ACI – Auto Components International
Společnost ACI je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů karosářských dílů na Českém a Slovenském trhu. Společnost ACI poskytuje prostřednictvím produktů Nextis obsáhlý katalog pro pohodlné a přesné vyhledávání karosářských dílů na všechny typy vozů. Katalog karosářských dílů ACI je v rámci produktů Nextis poskytován ZDARMA všem klientům, spolupracujícím s tímto významným dodavatelem.

MOTOFOCUS

MotoFocus.eu je informačně-analytický portál zabývající se aftermarketem s náhradními díly. Přináší Vám aktuální informace z trhu o výrobcích, distributorech, dovozcích a legislativě.

ESO9

ESO9 international je předním dodavatelem informačních technologií v České republice a na Slovensku. Nabízí rovněž řešení přizpůsobené na legislativní podmínky Maďarska či Polska. ESO9 international poskytuje svým zákazníkům silné zázemí v oblasti vývoje, implementace a služeb souvisejících s vlastním informačním systémem ESO9.

BELKASOFT

Belkasoft je výrobce forenzního software. Produkty Belkasoft jsou nabízeny IT odborníkům na bezpečnost a forenzním vyšetřovatelům. Produkty jsou určeny k použití ihned po vybalení z krabice bez zvláštních dovedností potřebných k obsluze.

OXYGEN FORENSICS

Světový lídr v oblasti pokročilých forenzních nástrojů pro mobilní aplikace. Společnost přináší univerální forenzní řešení pokrývající nejširší spektrummobilních zařízení používajících operační sytémey jako Android, iOS,Blackberry, Windows Phone, Symbian a jiné.

NITROKEY

Nitrokey je malé a přenosné řešení pro bezpečnost Vašich dat na fyzickém USB nosiči. Nitrokey chrání vaše emaily, soubory, pevné disky, certifikáty pro servery a online účty vysoce zabezpečeným hardwarem a komplexním softwarem.

How to become a partner?

In case of your interest to become our partner and if we share the same values, we shall create a strong and mutually profitable partnership that allows you to participate in the perspective business.

© 2008 - 2019, Nextis, s.r.o., All Rights Reserved